Hakkımızda

Geçmişten günümüze…

Değerli misafirlerim.

1994 yılında başladığım iş hayatımı 1999 yılına kadar, Isıtma ve soğutma sistemleri üzerine çalışarak geçirdim.Birçok konut, Ticari İşletme ve AVM’lere İstanbul’a Doğalgazın gelmesi ile birlikte ısıtma ve soğutma sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirdim.

Etkin Projelerde, lider markalar ile tanışma fırsatını yakaladım. Birçok projede imzamın olması beni heveslendirdi. Fakat Makine Mühendislerine verilen bir yetki vardı. Meslek hayatıma askerlik nedeni ile bir süre ara vermek zorunda kaldım. Tezkereden sonra kendimi geliştirmek istedim. Lakin KTÜ Makina Mühendisi yerine KTÜ Otomotiv Teknikeri olma vasfını kazandım.

Eğitim hayatıma Eskişehir Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İşleri Bölümü ile devam etmekteyim. Mavi Jean’s – Koton ve mağazacılık sektörlerinde yöneticilik yaptım. Kısa bir süre Otomobil sektöründe bulundum.

2004 yılında Karadeniz bölgesinde temelden çatıya kadar yapmış olduğumuz projeleri tamamladım. Bu süreçte izolasyon işlerimi de geliştirdim.

2008 yılından sonra çok değer verdiğim,  sektöre katılmamı sağlayan Taner ve Tolga Bey tarafından ödüllendirildim. Bu ödül ile birlikte Türkiye’de Konut sektöründe birçok projeye imza attım.

İstanbul Ataşehir ve Kayışdağı Mahallesinde, Kocaeli Darıca da,  Muğla Dalaman da Konut projelerinde müteahhit yardımcılığı ve yaşam koçluğu işlerini de tamamladıktan sonra; artık kendi işimin başına geçmeye karar verdim.

20 yıllık tecrübem ile sizlere; en doğru çözümleri, en uygun koşullarda sağlamaya çalışacağım. Sizlerin çözüm ortağınız olmak istiyorum. Her türlü alımlarınızı www.banyotek.com web sayfamızdan veya direk telefon numaramdan arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

İsteklerinizi sonuca ulaştırmak ilk görevim olacaktır.Siz değerli misafirlerim için üretici firmalardan tedarik ettiğim ürünleri, üretici firma garantisi altında güvenle bizden temin edebilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınızla ilgileneceğimi hatırlatır, Sizlerden desteklerinizi umut etmekteyim.

Keyifli çalışmalar diler, saygı ve sevgilerimi sunarım.
Mesut KARACA

Translate »
Sohbete Başla
1
Banyotek Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?